ul. Sarego 10
31-047 Kraków, Poland

tel. +48 12 4226113
tel. +48 66 4007072


e-mail:office@mundohostel.eu
Skype: Mundohostel


www.mundohostel.eu


Hostel Mundo mieści się w odległości 15 min piechotą od Dworca Kolejowego Kraków Główny i Dworca Autobusowego (RDA). Należy przejść przez Galerię Krakowską i kierować się ulicą Westerplatte w stronę Wawelskiego Wzgórza. Idąc wzdłuż ul Westerplatte, która przechodzi w ul. Św. Gertrudy, należy skręcić w lewo w ul. Sarego ( na rogu mieści się Deutche Bank), po lewej stronie pod numerem 10 mieści się Hostel Mundo.


Można też podjechać tramwajem nr 19, 24 z przystanku Dworzec Główny, który mieści się za przejściem podziemnym, i wysiąść na przystanku Poczta Główna, a następnie podejść na piechotę jak wyżej. Tramwaj nr 3 odchodzi z przystanku spod Galerii Krakowskiej i należy wysiąść na przystanku Poczta Główna. Tramwaj nr 10 odchodzi z Dworca Głównego (przed przejściem podziemnym) i należy wysiąść na 2 przystanku, ulica św. Gertrudy.


Z lotniska można dojechać do Dworca Głównego bezpośrednim pociągiem, który odchodzi co pół godziny, a od godziny 13.00 co godzinę i jedzie 18 minut. Koszt biletu to 12 zł.

Nasza nowa strona wędruje właśnie na serwer. Przepraszamy za chwilową niedostępność i zapraszamy za kilka godzin!

We are setting up our new website. We will be back soon, don't forget to check us out in few hours!